Postduivenvereniging PAX Snelpost

 

Inhoud

strbul1c     Bestuur en vereniging

strbul1c     Adresgegevens

strbul1c     PAX Informatie

strbul1c     Activiteiten

strbul1c     Vliegprogramma en uitslagen

strbul1c     Standen en kampioenschappen

 

Bestuur en vereniging

Het bestuur van PAX Snelpost:

Voorzitter:

E. Fleming

06-24 38 17 89

 

 

Eddy.fleming@kpnmail.nl

 

 

 

Secretaris:

J.F. Eggink

0573-45 94 29

 

Deventerweg 50

JF.Eggink@kpnmail.nl

 

7245 PK Laren Gld.

 

 

 

 

Penningmeester:

H. Kroeze

06-

 

 

Marietenhenk5@gmail.com

 

 

 

Bestuurslid:

R. Beumer

0573-25 15 91

 

mbeumer1946@kpnmail.nl

 

 

 

Bestuurslid:

L. Boogaerdt

0573-40 11 29

Hokcontroleur

 

lboogaerdt83@gmail.com 

 

 

 

 

 

 

Concoursleider:

G. v.d. Aast

06-

 

Gerard.vandeAast@hotmail.com

 

 

 

Ringenadministratie:

J.F. Eggink

06-12 61 61 29

 

Terug naar boven

Adresgegevens

Verenigingsnummer:

0751 (NPO)

 

 

Clubgebouw:

Runmolenlaan 21

 

7241 VE Lochem

 

Emailadres:

JF.Eggink@kpnmail.nl

Bankrekening:

NL27 RABO 0317906399

Bic:

RABONL2U

KvK nummer:

40.10.26.33

 

Terug naar boven


 

Vliegprogramma 2019 en uitslagen

Klik op de losplaats voor de verenigingsuitslag.

Losplaats

Code

Inkorfdag

Inkorfdatum

Inkorftijd

Losdatum

Venlo

T14

vrijdag

05 april

1745 – 1815 uur

06 april

Tongeren

V15

vrijdag

12 april

1745 – 1815 uur

13 april

Tienen

V16

vrijdag

19 april

1745 – 1815 uur

20 april

Bierges

V17

vrijdag

26 april

1745 – 1815 uur

27 april

Quievrain

V18

vrijdag

03 mei

1745 – 1815 uur

04 mei

Dizy-le-Gros

M19

donderdag

09 mei

1745 – 1815 uur

11 mei

Heusden-Zolder

T19

vrijdag

10 mei

2000 – 2030 uur

11 mei

Chalons-en-Champagne

M20

donderdag

16 mei

1745 – 1815 uur

18 mei

Heusden-Zolder

T20

vrijdag

17 mei

2000 – 2030 uur

18 mei

Toury

E21

donderdag

23 mei

2000 – 2030 uur

25 mei

Quiιvrain.

V21

vrijdag

24 mei

1745 – 1815 uur

25 mei

Limoges

A22

dinsdag

28 mei

2000 – 2030 uur

31 mei

Pιronne

M22

vrijdag

31 mei

1745 – 1815 uur

01 juni

Chateaudun

E23

donderdag

06 juni

2000 – 2030 uur

08 juni

Etroeungt

V23

vrijdag

07 juni

1745 – 1815 uur

08 juni

Gennep

T23

maandag

10 juni

1745 – 1815 uur

11 juni

St. Vincent

A24

dinsdag

11 juni

2000 – 2030 uur

14 juni

Nanteuil-le-Haudouin

M24

donderdag

13 juni

1745 – 1815 uur

15 juni

Heusden-Zolder

T24

vrijdag

14 juni

2000 – 2030 uur

15 juni

Venlo

T24

maandag

17 juni

1745 – 1815 uur

18 juni

Pιriqueux

A25

dinsdag

18 juni

2000 – 2030 uur

21 juni

Issoudun

E25

donderdag

20 juni

1930 – 2000 uur

22 juni

Heusden-Zolder

V25

vrijdag

21 juni

1745 – 1815 uur

22 juni

Heusden-Zolder

J25

vrijdag

21 juni

1745 – 1815 uur

22 juni

Morlincourt

M26

donderdag

27 juni

1745 – 1815 uur

29 juni

Cahors

A27

dinsdag

02 juli

2000 – 2030 uur

05 juli

Chateauroux

E27

donderdag

04 juli

1930 – 2000 uur

06 juli

Tongeren

V27

vrijdag

05 juli

1745 – 1815 uur

06 juli

Tongeren

J27

vrijdag

05 julii

1745 – 1815 uur

06 juli

Dax

A28

dinsdag

09 juli

2000 – 2030 uur

12 juli

Dizy-le-Gros

M28

donderdag

11 juli

1745 – 1815 uur

13 juli

Bierges

J28

vrijdag

12 juli

1745 – 1815 uur

13 juli

Chateaudun

E29

donderdag

18 juli

1930 – 2000 uur

20 juli

Quievrain

V29

vrijdag

19 juli

1745 – 1815 uur

20 juli

Quievrain

J29

vrijdag

19 juli

1745 – 1815 uur

20 juli

Orange

A30

dinsdag

23 juli

2000 – 2030 uur

26 juli

Laon

C30

donderdag

25 juli

1745 – 1815 uur

27 juli

Heusden-Zolder

T30

vrijdag

26 juli

2000 – 2030 uur

27 juli

Venlo

T30

maandag

29 juli

1745 – 1815 uur

30 juli

Bergerac

A31

dinsdag

30 juli

2000 – 2030 uur

02 augustus

Vierzon

E31

donderdag

01 augustus

1930 – 2000 uur

03 augustus

Maaseik

N31

zaterdag

03 augustus

1745 – 1815 uur

04 augustus

Dizy-Le-Gros

F32

donderdag

08 augustus

1745 – 1815 uur

10 augustus

Heusden-Zolder

N32

vrijdag

09 augustus

1745 – 1815 uur

10 augustus

Nanteuil-le-Haudouin

F33

donderdag

15 augustus

1930 – 2000 uur

17 augustus

Gorinchem

N33

vrijdag

16 augustus

1745 – 1815 uur

17 augustus

Bierges

N34

vrijdag

23 augustus

1745 – 1815 uur

24 augustus

Sens

F35

donderdag

29 augustus

1930 – 2000 uur

31 augustus

Ouiιvrain

N36

vrijdag

06 september

1745 – 1815 uur

07 september

Melun

F37

donderdag

12 september

1930 – 2000 uur

14 september

Niergnies

N37

vrijdag

13 september

1745 – 1815 uur

14 september

Let op inkorftijden en/of losplaats onder voorbehoud..


Standen en kampioenschappen

Hieronder worden per categorie de standen van de kampioenschappen weergegeven.

Klik op de categorie voor de tussen- of eindstand 2019.

Categorie:

Standen:

 

Tussenstand

Eindstand

Duifkampioen

Vitesse

Onaan.

Aangew.

Onaan.

Aangew.

Duif

Midfond

Onaan.

Aangew.

Onaan.

Aangew.

Duif

Dagfond

Onaan.

Aangew.

Onaan.

Aangew.

Duif

Meerdaagse fond

Onaan.

Aangew.

Onaan.

Aangew.

Duif

Jonge duiven

Onaan.

Aangew.

Onaan.

Aangew.

Duif

Natour

Onaan.

Aangew.

Onaan.

Aangew.

Duif

Snelheid

Onaan.

Aangew.

Onaan.

Aangew.

Duif

 

Onaan. =

Onaangewezen

Aangew. =

Aangewezen

Snelheid =

Vitesse + Midfond + Jong

 

 

 

 

Terug naar boven

 

 

Laatst bijgewerkt op 29 september 2019